Politika

Komentari i kritike, prijava grešaka, ideje, pitanja itd.
Odgovorite
Avatar
medonosa
Aktivan
Postovi: 1660
Pridružen/a: 02 sij 2012, 15:32
Lokacija: Haan-Deutschland-Njemacka
Kontakt:

Politika

Post Postao/la medonosa »

Buducnost BiH
Predavac Prof Besim Spahic,rodjeni Travnicanin
pot
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 355
Pridružen/a: 20 tra 2012, 16:47
Lokacija: Konjic, B&H

Re: Politika

Post Postao/la pot »

Većina naroda u Bosni bi ovo svatila ali kao što naslov kaže politika tačnije kriminal neda naprijed zdravom razumu, baš mene briga koje je vjerske pripadnosti ili čega već npr. medonoša važno je da je čovjek, ja sam vjernik ali ne onaj samo kod kuće nego živim tim životom i ništa me ne sprečava da sarđujem sa ljudima a ne potenciram ni svoju vjersku pripadnost, ovo govorim jer nas koristeći vjersku pripadnost uvjek posvđaju što je apsurd.....
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Politika

Post Postao/la senad »

Ovo sam više puta pregledao i imam namjeru prvom priliko skrenuti pažnju na propuste koje je napravio . Prof. dr. Besim Spahić (1954 - ) je doktor komunikologije i redovni profesor Fakulteta političkih nauka u Sarajevu.

U ovom predavanju uvaženi prof .dr. iznio je dosta netačnih podataka i informacija što nije prikladno za jednog akademskog stručnjaka. Nije dobro da se takava profil izruguje pogotovo vjerskim službenicima, jer učenici to kradu i onda odgaja nakaradnost u društvu.
Tako se dešava kada jezik leti prije pameti i nedovoljne educiranosti po nekim pitanjima. I sam profesor je se nakon ovog presabrao pa je rekao da su mu nek stvari izletile.
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
medonosa
Aktivan
Postovi: 1660
Pridružen/a: 02 sij 2012, 15:32
Lokacija: Haan-Deutschland-Njemacka
Kontakt:

Re: Politika

Post Postao/la medonosa »

senad je napisao/la:Ovo sam više puta pregledao i imam namjeru prvom priliko skrenuti pažnju na propuste koje je napravio . Prof. dr. Besim Spahić (1954 - ) je doktor komunikologije i redovni profesor Fakulteta političkih nauka u Sarajevu.

U ovom predavanju uvaženi prof .dr. iznio je dosta netačnih podataka i informacija što nije prikladno za jednog akademskog stručnjaka. Nije dobro da se takava profil izruguje pogotovo vjerskim službenicima, jer učenici to kradu i onda odgaja nakaradnost u društvu.
Tako se dešava kada jezik leti prije pameti i nedovoljne educiranosti po nekim pitanjima. I sam profesor je se nakon ovog presabrao pa je rekao da su mu nek stvari izletile.
Poslije predavanja Besim Spahic je bio pozvan i na FTV:
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Politika

Post Postao/la senad »

Nije ovo FTV :)

I ovdje on iznosi da je imao lapsuse u vezi onog predavanju !
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
medonosa
Aktivan
Postovi: 1660
Pridružen/a: 02 sij 2012, 15:32
Lokacija: Haan-Deutschland-Njemacka
Kontakt:

Re: Politika

Post Postao/la medonosa »

senad je napisao/la:Nije ovo FTV :)

I ovdje on iznosi da je imao lapsuse u vezi onog predavanju !
Govorne greske da :D ali bit govora svima kojima je upucen je zaparao usi!
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Politika

Post Postao/la senad »

medonosa je napisao/la:
senad je napisao/la:Nije ovo FTV :)

I ovdje on iznosi da je imao lapsuse u vezi onog predavanju !
Govorne greske da :D ali bit govora svima kojima je upucen je zaparao usi!
Ne govorne greške . Imao je greške koje sebi nebi dozvolio ni manje obrazovan čovjek, al et . Te njegove greške nisu za ovog foruma da se spominju . Svjestan je i on tih grešaka .

Da je nekog poanta priče pogodila čisto sumnjam jer upravo on i priča o tome da nikog ništa ne zanima ,dobro je šuti itd :D
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
medonosa
Aktivan
Postovi: 1660
Pridružen/a: 02 sij 2012, 15:32
Lokacija: Haan-Deutschland-Njemacka
Kontakt:

Re: Politika

Post Postao/la medonosa »

senad je napisao/la:
medonosa je napisao/la:
senad je napisao/la:Nije ovo FTV :)

I ovdje on iznosi da je imao lapsuse u vezi onog predavanju !
Govorne greske da :D ali bit govora svima kojima je upucen je zaparao usi!
Ne govorne greške . Imao je greške koje sebi nebi dozvolio ni manje obrazovan čovjek, al et . Te njegove greške nisu za ovog foruma da se spominju . Svjestan je i on tih grešaka .

Da je nekog poanta priče pogodila čisto sumnjam jer upravo on i priča o tome da nikog ništa ne zanima ,dobro je šuti itd :D
Poenta govora je svakome makar i na 1 sat dala za razmisljanje,"sta pisac zeli reci",sada o povjesti necu kometarisat,upotrijebiti cu dvije poslovice Njemaca koje su me se dojmile:
"Svi mi imamo leseva u podrumu samo trebamo sebi objasniti odakle oni u podrumu"!
"Ko zeli izgraditi buducnost netreba se vracati u proslost"!
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Politika

Post Postao/la senad »

medonosa je napisao/la: Poenta govora je svakome makar i na 1 sat dala za razmisljanje,"sta pisac zeli reci",sada o povjesti necu kometarisat,upotrijebiti cu dvije poslovice Njemaca koje su me se dojmile:
"Svi mi imamo leseva u podrumu samo trebamo sebi objasniti odakle oni u podrumu"!
"Ko zeli izgraditi buducnost netreba se vracati u proslost"!
Vinston Čerčil; (Winston Leonard Spencer Churchill ) je rekao da sve što više gledam u prošlost bolje vidim budućnost.

Da bi se moglo ići naprijed mora se znati prošlost i istina . Samo na zdravim osnovama gradi se budućnost !
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Odgovorite