Karl jenter pitanje

Odgovorite
eust
Registrovan
Postovi: 1
Pridružen/a: 13 tra 2013, 19:59

Karl jenter pitanje

Post Postao/la eust »

Pozdrav , narućio sam prošli tjedan karl jenter set sa njihovog web shopa, i stigao mi je jučer. Uz njega sam dobio dvd sa videom i tiskane upute, dvd je na njemackom a upute na engleskom, i to me ne smeta previše baratam obama jezicima dovoljno da znam o ćemu se govori, ali me zanima dali netko od vas ima upute za rad sa karl jenter setom na našem jeziku. Znam koristiti proces uzgoja u tome nije problem ali bih volio imati tiskano na našem za referencu, pa ako netko ima ili zna gdje nabaviti molim vas pomozite. Hvala
HARUN_YAHYA
Registrovan
Postovi: 3
Pridružen/a: 09 lip 2013, 10:19

Re: Karl jenter pitanje

Post Postao/la HARUN_YAHYA »

eust je napisao/la:Pozdrav , narućio sam prošli tjedan karl jenter set sa njihovog web shopa, i stigao mi je jučer. Uz njega sam dobio dvd sa videom i tiskane upute, dvd je na njemackom a upute na engleskom, i to me ne smeta previše baratam obama jezicima dovoljno da znam o ćemu se govori, ali me zanima dali netko od vas ima upute za rad sa karl jenter setom na našem jeziku. Znam koristiti proces uzgoja u tome nije problem ali bih volio imati tiskano na našem za referencu, pa ako netko ima ili zna gdje nabaviti molim vas pomozite. Hvala

postoji knjiga "U SVETU PČELA", moze se čak pronaći i na internetu u pdf formatu..knjiga je na ćirilici,ima poglavlje gdje je veoma lijepo objašnjen rad sa jenter aparatom, čak ima i tabelarni prikaz šta i kada uraditi...
Interesna protekcija je strašna infekcija
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Karl jenter pitanje

Post Postao/la senad »

eust je napisao/la:Pozdrav , narućio sam prošli tjedan karl jenter set sa njihovog web shopa, i stigao mi je jučer. Uz njega sam dobio dvd sa videom i tiskane upute, dvd je na njemackom a upute na engleskom, i to me ne smeta previše baratam obama jezicima dovoljno da znam o ćemu se govori, ali me zanima dali netko od vas ima upute za rad sa karl jenter setom na našem jeziku. Znam koristiti proces uzgoja u tome nije problem ali bih volio imati tiskano na našem za referencu, pa ako netko ima ili zna gdje nabaviti molim vas pomozite. Hvala
Jesili rado kakve zahvate na kaseti?
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
medonosa
Aktivan
Postovi: 1660
Pridružen/a: 02 sij 2012, 15:32
Lokacija: Haan-Deutschland-Njemacka
Kontakt:

Re: Karl jenter pitanje

Post Postao/la medonosa »

cerex
Čita i piše, odličan
Postovi: 731
Pridružen/a: 04 tra 2013, 20:38
Lokacija: Sanski Most

Re: Karl jenter pitanje

Post Postao/la cerex »

Planirao sam da ove godine proizvedem nesto matica i mlijeci za svoje potrebe pa sam citajuci skontao da bi mi jenter najvise odgovarao.Kontao sam da ga kupim na sajmu u Beogradu pa me interesuje kakva je razlika u ovim koji se nude na pik-u imaju od osnovne do prosirene verzije da li je meni dovoljna osnovna verzija za gore navedeno.

http://www.olx.ba/pretraga?trazilica=jenter
Tarik
Čita i piše, dobar
Postovi: 164
Pridružen/a: 05 lip 2013, 16:04

Re: Karl jenter pitanje

Post Postao/la Tarik »

ko bi znao sta se prodaje na piku ili po sajmovima, najsigurnije bi bilo direktno kupiti iz njemacke
Odgovorite