ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Ovdje možete ostaviti poruke vezano za proizvođače pčelarske opreme i ostalo
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la zvones »

I ja sam jučer bio s Marinom , samo što sam ja pio kapučino :wink: . Nastojat ću sutra doći na predavanje , iako subotom obično gledam vestern film :D ,
ali ne mogu propustit priliku vidjeti kolegice i kolege . Ne pravim razliku jeli neko zakržljao , ugodno popunjen ili liči na manekene :D :D .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Ismet »

zvones je napisao/la:I ja sam jučer bio s Marinom , samo što sam ja pio kapučino :wink: . Nastojat ću sutra doći na predavanje , iako subotom obično gledam vestern film :D ,
ali ne mogu propustit priliku vidjeti kolegice i kolege . Ne pravim razliku jeli neko zakržljao , ugodno popunjen ili liči na manekene :D :D .
u koliko sati je predavanje i gdje?
nego, Zvone, mogao si štagod fotke priljepiti ovdje. sutra mi ne preostaje ništa drugo nego da dobro viknem Zvoneeeeee, pa ko se prvi okrene od muškog roda :-) :) :D
Dobru srcu sreća dođe.
Avatar
sahista
Aktivan
Postovi: 1053
Pridružen/a: 20 ruj 2010, 20:09
Lokacija: Goirle..Holandija

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la sahista »

Ozbiljno...u'turite koju sliku...
Riječi su kao pčele , one su istovremeno i med i žaoka...
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la zvones »

Ismet je napisao/la:
zvones je napisao/la:I ja sam jučer bio s Marinom , samo što sam ja pio kapučino :wink: . Nastojat ću sutra doći na predavanje , iako subotom obično gledam vestern film :D ,
ali ne mogu propustit priliku vidjeti kolegice i kolege . Ne pravim razliku jeli neko zakržljao , ugodno popunjen ili liči na manekene :D :D .
u koliko sati je predavanje i gdje?
nego, Zvone, mogao si štagod fotke priljepiti ovdje. sutra mi ne preostaje ništa drugo nego da dobro viknem Zvoneeeeee, pa ko se prvi okrene od muškog roda :-) :) :D
Mrzime sada stavljati sliku , a po njoj bi me teško prepoznali jer sam promijenio naočale (sad su mi ovakve :shock: ) . Šalim se naravno , ali lako će te me prepoznati .
Čikica ko maneken , crna prosijeda kosa i takvi brkovi , pocrnio od sunca . Naočale sa ramom boje pozlate sa četvrtastim staklima . Odaziva se na ime Zvone , zvones .
Izgleda mlađi nego je i mangupski se smije , voli pričat o pčelama i zamislite degustirat med :wink: !

Marin mi je potvrdio ono što je napisao nešto više :
Marin je napisao/la:U okviru sajma za subotu 10.09.2011 u 10 h je planirana i i tema Zaštita pčela predavač prof. mr . Goran Mirjanić, uz naglasak i osvrt na praktičnu primjenu Beevitala hive clean kojeg kao pčelar i osobno koristi.
Predavanje je odmah uz Sajam u Domu vojske ili armije kako se nekad zvao . Vjerujem da će biti mjesta za sve zainteresovane .Samo predavanje me toliko ne zanima ,
koliko upoznavanje , pa ću nastojati nešto ranije svratiti do Marina .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Ismet »

i mene predavanje ne zanima, tek onako priupitah :lol:
vidimo se sutra aBd kod Marina, planiram doći negdje oko 11,30 sati.
Dobru srcu sreća dođe.
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la zvones »

Jučer sam upoznao Marina , a danas Asima , njegovu suprugu, te Ismeta . Sjedili smo iza današnjeg predavanja i o ćemu bi drugo pričali , nego o pčelama i pčelarstvu .
Druženje je bilo vrlo prijatno , proteklo u zanimljivom razgovoru i moram pohvaliti Asimovu drugaricu koja vidljivo voli pčele i vrlo dobro kopča stvari .
Predavanje Mirjanićevo o zaštiti pčela vrlo dobro koncipirano i obrazloženo ,a između ostalog i BeeVital je dobio svoje mjesto . Drugi dio je bio posvećen generalu
Zorlaku i uz predugačku priču uvodničara ,sastojala se u promociji knjige Zorlaka , a govor samog autora je prošao najviše u samohvalisanju . Ne sumnjam da se radi
o dobrom pčelaru i da ima što i napisati ali za mene je te priče bilo previše . Mislim da je i Marinu bilo previše priče i hvalenja amitraza :) .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Ismet »

zvones je napisao/la:Jučer sam upoznao Marina , a danas Asima , njegovu suprugu, te Ismeta . Sjedili smo iza današnjeg predavanja i o ćemu bi drugo pričali , nego o pčelama i pčelarstvu .
Druženje je bilo vrlo prijatno , proteklo u zanimljivom razgovoru i moram pohvaliti Asimovu drugaricu koja vidljivo voli pčele i vrlo dobro kopča stvari .
Predavanje Mirjanićevo o zaštiti pčela vrlo dobro koncipirano i obrazloženo ,a između ostalog i BeeVital je dobio svoje mjesto . Drugi dio je bio posvećen generalu
Zorlaku i uz predugačku priču uvodničara ,sastojala se u promociji knjige Zorlaka , a govor samog autora je prošao najviše u samohvalisanju . Ne sumnjam da se radi
o dobrom pčelaru i da ima što i napisati ali za mene je te priče bilo previše . Mislim da je i Marinu bilo previše priče i hvalenja amitraza :) .
drago mi je da vas upoznah u živo, dragi moji drugari.
Dobru srcu sreća dođe.
Avatar
pasha
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 11 ožu 2010, 09:10
Lokacija: Sarajevo

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la pasha »

zvones je napisao/la:Predavanje Mirjanićevo o zaštiti pčela vrlo dobro koncipirano i obrazloženo ,a između ostalog i BeeVital je dobio svoje mjesto . Drugi dio je bio posvećen generalu
Zorlaku i uz predugačku priču uvodničara ,sastojala se u promociji knjige Zorlaka , a govor samog autora je prošao najviše u samohvalisanju . Ne sumnjam da se radi
o dobrom pčelaru i da ima što i napisati ali za mene je te priče bilo previše . Mislim da je i Marinu bilo previše priče i hvalenja amitraza :) .
Žao mi je što nisam mogla duže ostati , da se sa svima upoznam. Samo sam se Marinu kratko javila. Odiseja o amitrazu mi je prelila čašu. "General" je prilično odužio. Ipak sam kupila knjigu.

Srdačan pozdrav!
"...iz utroba njihovih izlazi piće različitih boja koje je lijek ljudima. To je uistinu dokaz za ljude koji razmišljaju." (An-Nahl,69)
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la zvones »

pasha je napisao/la:
zvones je napisao/la:Predavanje Mirjanićevo o zaštiti pčela vrlo dobro koncipirano i obrazloženo ,a između ostalog i BeeVital je dobio svoje mjesto . Drugi dio je bio posvećen generalu
Zorlaku i uz predugačku priču uvodničara ,sastojala se u promociji knjige Zorlaka , a govor samog autora je prošao najviše u samohvalisanju . Ne sumnjam da se radi
o dobrom pčelaru i da ima što i napisati ali za mene je te priče bilo previše . Mislim da je i Marinu bilo previše priče i hvalenja amitraza :) .
Žao mi je što nisam mogla duže ostati , da se sa svima upoznam. Samo sam se Marinu kratko javila. Odiseja o amitrazu mi je prelila čašu. "General" je prilično odužio. Ipak sam kupila knjigu.

Srdačan pozdrav!
Pasha jel moguće da si ti ona mlada žena što je izašla kad i ja i zbog koje sam usitnio 10 km, mladičima koji su prodavali knjige. Ako je tako žao mi je što se nismo upoznali !
Bio je i moj komentar " da je bilo previše priče " .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Avatar
pasha
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 11 ožu 2010, 09:10
Lokacija: Sarajevo

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la pasha »

zvones je napisao/la:
pasha je napisao/la:
zvones je napisao/la:Predavanje Mirjanićevo o zaštiti pčela vrlo dobro koncipirano i obrazloženo ,a između ostalog i BeeVital je dobio svoje mjesto . Drugi dio je bio posvećen generalu
Zorlaku i uz predugačku priču uvodničara ,sastojala se u promociji knjige Zorlaka , a govor samog autora je prošao najviše u samohvalisanju . Ne sumnjam da se radi
o dobrom pčelaru i da ima što i napisati ali za mene je te priče bilo previše . Mislim da je i Marinu bilo previše priče i hvalenja amitraza :) .
Žao mi je što nisam mogla duže ostati , da se sa svima upoznam. Samo sam se Marinu kratko javila. Odiseja o amitrazu mi je prelila čašu. "General" je prilično odužio. Ipak sam kupila knjigu.

Srdačan pozdrav!
Pasha jel moguće da si ti ona mlada žena što je izašla kad i ja i zbog koje sam usitnio 10 km, mladičima koji su prodavali knjige. Ako je tako žao mi je što se nismo upoznali !
Bio je i moj komentar " da je bilo previše priče " .
E zvones , baš mi je žao što se nismo upoznali. Nadam se da će uskoro biti druga prilika.
I hvala ti za ovo "mlada" . :D :D :D To je za mojih 45 itekako kompliment.
"...iz utroba njihovih izlazi piće različitih boja koje je lijek ljudima. To je uistinu dokaz za ljude koji razmišljaju." (An-Nahl,69)
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la zvones »

pasha je napisao/la: E zvones , baš mi je žao što se nismo upoznali. Nadam se da će uskoro biti druga prilika.
I hvala ti za ovo "mlada" . :D :D :D To je za mojih 45 itekako kompliment.
Ovo nije pretjerivanje , mislio sam da se radilo o nekoj djevojci .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la senad »

zvones je napisao/la:
pasha je napisao/la: E zvones , baš mi je žao što se nismo upoznali. Nadam se da će uskoro biti druga prilika.
I hvala ti za ovo "mlada" . :D :D :D To je za mojih 45 itekako kompliment.
Ovo nije pretjerivanje , mislio sam da se radilo o nekoj djevojci .
Uufff zvone kako ćeš toliko profulat s 45 na 18 ,, pasha neće dat gledat u sebe :wink:
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
pasha
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 11 ožu 2010, 09:10
Lokacija: Sarajevo

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la pasha »

Hahhhahahaha ... hvala zvones - još jednom! :D

A ti Senade .... ccccc , ma zar da se ja uobrazim!!!???? E vidi ti sad ovo. :)
"...iz utroba njihovih izlazi piće različitih boja koje je lijek ljudima. To je uistinu dokaz za ljude koji razmišljaju." (An-Nahl,69)
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Stipo »

Molim prestavite se tko je sve na ovoj slici.
slika
.
Ima tu još netko meni poznat. Ovaj brko što stoji...
slika
Zadnja izmjena: Stipo, dana/u 15 ruj 2011, 20:28, ukupno mijenjano 1 put.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la zvones »

Stipo je napisao/la:Molim prestavite se tko je sve na ovoj slici.
slika
Najbliži , gledajući s lijeva u mornarskoj majici je Ismet ; do njega ovaj što priča rukom moja malenkost - zvones ; uz mene Mido (Midhat ) pčelar iz Sarajeva ,
nije na forumu . Dalje je naš kolega Asim , a ni njega ni Ismeta nisam prepoznao po fotografijama . Na kraju je Asimova gospođa , jako simpatična i vesela
osoba , koja vrlo dobro kopča stvari u vezi pčela i u kojoj Asim ima pravu pomočnicu , a možda je on pomočnik :D .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Marin
Čita i piše, odličan
Postovi: 565
Pridružen/a: 03 kol 2010, 00:15
Lokacija: LJubuški

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Marin »

Sredinom ljeta se začela ideja o zajedničkom druženju (schumy) sad nekad pred kraj sezone kad bude manje aktivnosti.
Tada je predloženo :

A-varijanta
-dolazak četvrtak, 06.10.2011. u popodnevnim/večernjim satima, smještaj u hotelu, upoznavanje na zajedničkoj večeri
-petak, 07.10.2011. druženje cijeli dan, posjet nekom pčelarskom objektu, historijskoj znamenitosti, i sl., može i u par odvojenih skupina, kako nam odgovara i kako nam paše.
-subota, 08.10.2011. druženje cijeli dan – zajednički izlet u prirodu ("čevapi", razgovori i dogovori, upoznavanje sa porodicama pčelara koji će ih dovesti na zajedničko druženje)
Nedjelja, 09.10.2011. doručak, ponovni sastank i zajednički izlet i ručak u nekom od restorana koji je već na putu kući, rastanak i povratak svojim kućama
B-varijanta
-sve isto kao u A-varijanti, samo "skraćeni program", svi dolazimo u petak 07.10.2011. do nedjelje 09-10.2011.
Očekujem "žestoku" diskusiju!
Inicijativni odbor za druženje pčelara:
Članovi: ErminH - BiH; schumy - Hrvatska

Kakvo je raspoloženje sada i bi li se to moglo uokviriti prije obavezne zimske opreme .....

nemam ideju gdje bi to bilo ali evo kažem da sam prisutan (osim više sile)
Šta kažu ostali ??
poz.. Marin
"Tko hoće nešto učiniti, nađe način, tko neće ništa učiniti, nađe opravdanje." Pablo Picasso
Azem
Čita i piše, odličan
Postovi: 588
Pridružen/a: 01 pro 2010, 17:01
Lokacija: Modriča

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Azem »

Neka već jednom neko predloži mjesto.Lokacija koja nam je podjednako svima udaljena moglo bi biti negdje oko Zenice.
Jedan od članova foruma mi je predlagao da to bude Lukavac-jezero Modrac, tamo ima povoljno smještajnih kapaciteta.Da odmah kažem ovo nije moj prijedlog, ali bi mi u svakom slučaju odgovarao.
Hajde da se maknemo sa mrtve tačke, neka se nađu i drugi prijedlozi.
Što se tiče datuma neka to ne bude od 6-9 oktobra kada je sajam Pčelarstva u Beogradu koji posjećuju i članovi ovog foruma sa svojim udruženjima.
S obzirom na sadašnje stanje na ovom forumu da li bi ovaj sastanak bio utakmica "visokog rizika"? :D
Postoje tri vrste ljudi- oni koji vide, oni koji vide tek kad im se pokaže i oni koji ne vide uprkos svemu. ( Leonardo da Vinci )
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Ismet »

Azem je napisao/la:Neka već jednom neko predloži mjesto.Lokacija koja nam je podjednako svima udaljena moglo bi biti negdje oko Zenice.
Jedan od članova foruma mi je predlagao da to bude Lukavac-jezero Modrac, tamo ima povoljno smještajnih kapaciteta.Da odmah kažem ovo nije moj prijedlog, ali bi mi u svakom slučaju odgovarao.
Hajde da se maknemo sa mrtve tačke, neka se nađu i drugi prijedlozi.
Što se tiče datuma neka to ne bude od 6-9 oktobra kada je sajam Pčelarstva u Beogradu koji posjećuju i članovi ovog foruma sa svojim udruženjima.
S obzirom na sadašnje stanje na ovom forumu da li bi ovaj sastanak bio utakmica "visokog rizika"? :D
hahahahaha, oprosti Azeme ali fakat se moram nasmijati na ovo tvoje o utakmici :-) sami osmjeh je prijateljski, bez ironije :D
već predlagah konak u nekom planinarskom domu zbog opuštenije atmosfere, ambijenta prirode i jeftinije varijante. to je samo na razini prijedloga i naravno da konak može biti i u nekom drugom objektu. najbitnije je da se malo družimo uživo.
možda da počnemo sa prijedlozima mjesta (grada) druženja pa da što prije suzimo izbor na samo jedan grad. predlažem: Sarajevo, Zenica i Lukavac-jezero Modrac.
kada se odlučimo za mjesto (grad) druženja onda zadužimo pčelara/pčelare iz tog mjesta da se raspita za sve detalje i organizuje druženje (rezervacija konaka i svega ostalog što treba rezervisati) i to je to?
Dobru srcu sreća dođe.
Samir
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 441
Pridružen/a: 22 kol 2010, 15:00
Lokacija: Srebrenik Mehmeduša

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Samir »

(Azem) S obzirom na sadašnje stanje na ovom forumu da li bi ovaj sastanak bio utakmica "visokog rizika"?

Nema veze ako ispadnu neredi organizator snosi sankcije, dal novčane ili bez gledalaca naredni susreti :D .
Azem
Čita i piše, odličan
Postovi: 588
Pridružen/a: 01 pro 2010, 17:01
Lokacija: Modriča

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Azem »

Situacija je napregnuta ko tregeri!Prije samog druženja (ako do njega dođe) organizator će odrediti propozicije. :D
Malo šale neće škoditi, ako bude dobre volje situacija će se sigurno stabilizovati, ali mislim da bi neke stvari trebalo postaviti na svoje mjesto.
Evo ja javno prozivam i pozivam administratora da sve moje PP objavi javno.Ovo nije dolijevanje ulja na vatru, ali jednom se moraju izbistriti i iščistiti odnosi na ovom forumu.
Lijep pozdravi svako dobro svima na forumu!
Postoje tri vrste ljudi- oni koji vide, oni koji vide tek kad im se pokaže i oni koji ne vide uprkos svemu. ( Leonardo da Vinci )
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Ismet »

Azem je napisao/la:Situacija je napregnuta ko tregeri!Prije samog druženja (ako do njega dođe) organizator će odrediti propozicije. :D
Malo šale neće škoditi, ako bude dobre volje situacija će se sigurno stabilizovati, ali mislim da bi neke stvari trebalo postaviti na svoje mjesto.
Evo ja javno prozivam i pozivam administratora da sve moje PP objavi javno.Ovo nije dolijevanje ulja na vatru, ali jednom se moraju izbistriti i iščistiti odnosi na ovom forumu.
Lijep pozdravi svako dobro svima na forumu!
Hahahaha, napeto k'o Mujini tregeri :-)
Nije ni ovo dolijevanje ulja na vatru - PP su privatne poruke i nipošto im nije mjesto na javnom kanalu. Nemojmo miješati kruške i jabuke, to ne vodi ničemu dobrom. Azeme, već sam imao neprilika u svakodnevnom životu (treba li to tako?!) zbog javnog objavljivanja moje PP, neću da to ovdje iznosim i ovako je ovdje previše ružnoga. A zašto meni sve to treba? Stojim iza svake riječi te objavljene PP, ali istoj nije mjesto na javnom kanalu.
Dajte da konačno izbistrimo i išistimo odnose na ovom forumu. Već sam predložio neke stvari kao i napisao molbe za administratora. Isto je učinila i beequeen.
Ima li još iko da išta konkretno predloži ili ćemo svi nastaviti pisati "okruglo pa na ćoše", općenito i slično?
Hajmo, "pucajte" konkretne prijedloge! :-) Da završimo utakmicu :-)
Dobru srcu sreća dođe.
Avatar
zvuk_tisine
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 353
Pridružen/a: 18 svi 2010, 08:55
Lokacija: zavidovići

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la zvuk_tisine »

Nemojte se sastajat ni u kom slučaju, bio bi to incident neviđenih razmjera, osvanuli bi na naslovnicama dnevnih novina...ne možete se družit ovdje kako treba a kamoli uživo..imam osjećaj da od huje lupate po tastaturi i compu....ko djeca ste cccc
"...a gdje može soha tu ne treba dova..."
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Ismet »

zvuk_tisine je napisao/la:Nemojte se sastajat ni u kom slučaju, bio bi to incident neviđenih razmjera, osvanuli bi na naslovnicama dnevnih novina...ne možete se družit ovdje kako treba a kamoli uživo..imam osjećaj da od huje lupate po tastaturi i compu....ko djeca ste cccc
Potpisujem :wink:
Dodajem: Gdje može soha tu ne treba dova.
Dobru srcu sreća dođe.
Avatar
Mungos1212
Čita i piše, dobar
Postovi: 170
Pridružen/a: 08 pro 2008, 11:23
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Mungos1212 »

Evo, ja kao predsjednik udruženja vas pozivam u goste u Zenicu u naše udruženje 5.10.2011 (srijeda) u prostorijama koje su smještene kod lovačkog doma u ulici Zukići 22. Ako bude lijepo vrijeme možemo na terasi sjediti.
http://medino.com.ba/

I ljude poslušaj i svoje pameti imaj
Avatar
Mungos1212
Čita i piše, dobar
Postovi: 170
Pridružen/a: 08 pro 2008, 11:23
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: ZAJEDNIČKI SASTANAK I DRUŽENJE PČELARA

Post Postao/la Mungos1212 »

U 17.00 imamo kratko predavanje i nakon toga okrugli sto na kojem raspravljamo o temi.
http://medino.com.ba/

I ljude poslušaj i svoje pameti imaj
Odgovorite