Reklamni zidni pano

Ovdje možete ostaviti poruke vezano za proizvođače pčelarske opreme i ostalo
Odgovorite
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Reklamni zidni pano

Post Postao/la senad »

Reklamni zidni pano pčelinji proizvodi. Dimenzije 2,5 x 1.5 m

slika
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
senad grudic
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 228
Pridružen/a: 23 pro 2010, 17:16

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la senad grudic »

Svaka cast imenjace. Prilikom prodaje reklama ima znacajan doprinos u prvi mah, a kada se uvjere u kvalitet dovoljan je br.telefona.
Za svaku pohvalu i MEDNO Senad G.
Senad Grudic
Avatar
sahista
Aktivan
Postovi: 1053
Pridružen/a: 20 ruj 2010, 20:09
Lokacija: Goirle..Holandija

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la sahista »

Odlicno Senade...
Pozdrav.
Riječi su kao pčele , one su istovremeno i med i žaoka...
mirsad
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 381
Pridružen/a: 29 sij 2011, 12:57
Lokacija: Anderstorp-Svedska-Skandinavija

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la mirsad »

POZ

ODLICNO

Kucna dostava[moze li i za Svetsku]

hahahahahahahah


MK
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la zvones »

Dovoljno bi bilo i kao platno za manje kino. Pano odlično urađen !
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la senad »

mirsad je napisao/la:POZ
ODLICNO
Kucna dostava[moze li i za Svetsku]
hahahahahahahah
MK
Može za Švedsku do Goteborga 8)

Hvala svima ,

Zaboravio sam istaći i da ide internet prodaja, dostava poštom i još neki sitnica ,ali je već otišlo na izradu :)
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
sahista
Aktivan
Postovi: 1053
Pridružen/a: 20 ruj 2010, 20:09
Lokacija: Goirle..Holandija

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la sahista »

senad je napisao/la:
mirsad je napisao/la:POZ
ODLICNO
Kucna dostava[moze li i za Svetsku]
hahahahahahahah
MK
Može za Švedsku do Goteborga 8)

Hvala svima ,

Zaboravio sam istaći i da ide internet prodaja, dostava poštom i još neki sitnica ,ali je već otišlo na izradu :)
Ko kaze da je bila losa godina.. :D ..
Pozdrav.
Riječi su kao pčele , one su istovremeno i med i žaoka...
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la senad »

Moja sva računica ide preko meda jer je to proizvod koji se traži u BH i šire . Ove godine morao sam povećati cijene medu da izglavim godišnje troškove koji se znaju popet i do 5000 km,
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
schumy
Aktivan
Postovi: 881
Pridružen/a: 30 sij 2010, 10:39
Lokacija: Istočna Istra, Hrvatska

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la schumy »

Senade, bravo! Gdje si postavio reklamni pano?
**za čistu prirodu i obilje pčelica
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la senad »

schumy je napisao/la:Senade, bravo! Gdje si postavio reklamni pano?
Nemoj te samo hvaliti :) dajte prijedloge sugestije da se to poboljša.

OVaj reklami pano bi će na zidu doma kulture a okolo je zanatski centar i dom zdravlja . Bi će postaljen tako da kada pacijenti izlaze iz doma zdravlja odmah im je pred očima. Čim postavim na zid slikat ću . Inače ovo gdjeću postaviti ovaj pano je centar svih zbivanja ovdje gje ja trenutno stanujem.

Imam namjeru postaviti još 3 ovakva panoa na naudarnim tačkama , pijace, škole ,okupljališta.
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
schumy
Aktivan
Postovi: 881
Pridružen/a: 30 sij 2010, 10:39
Lokacija: Istočna Istra, Hrvatska

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la schumy »

Postvi i na ogranak prilazne ceste prema svojem imanju sa putokazom. Nema tu "hvale" kako ti kažeš jer je pano lijepo osmišljen, "veseo" (žive boje) i najvažnije da se i iz auta brzim pogledom može sve vizualizirati...
Samo naprijed!
schumy
**za čistu prirodu i obilje pčelica
Kreso
Čita i piše, odličan
Postovi: 598
Pridružen/a: 28 vel 2010, 22:32
Lokacija: Heerlen-NL

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la Kreso »

Da nebude da te samo hvalimo, evo i pokoja primjedba.
Na prvi pogled, pano je prenatrpan, uglavnom istom nijansom boje. Ubi u oci.
Nisam dizajner da bi mogao dati prijedlog kako je bolje. Za to bi trebalnaci nekog iskusnog.
U svakom slucaju, rekao bih manje. Inace je ideja dobra. Treba u svakom pogledu raditi promociju
pcelarstva i sopstvenih proizvoda. Sto da ne ?
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la senad »

Znam da bi dizajneri to odradili perfektno ali ovo što vidite urađeno je za samo 55 km

Znači ; složeno tako kako jest, cerada, printanje, halike sve 55 km više nego povoljno, zidni prostor na godišnjem nivou plaćam 100 km.

Da mi je dizajner radio ovo ispalo bi sigurno samo da složi 500 km

Svaka ideja je dobro došla, podigo sam ovaj pano i slijedi ugradnja i već smo dogovorili da na slijedećem ostane sadržaj isti samo da slike razbacamo i još dodat pojedine ključne riječi.

Izgleda prenatrpano prvobitno smo imali manju dimenziju pa smo proširili . Na ovom panou fali još dva produkta ali otom potom.

Bilo koja podloga teško bi došla do izražaja na ovolikom broju riječi +slike mada bi se tu mogla slova dotjerat stilski.

Hvala na sugestijama , sve je dobro došlo :)
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
Ibrahim Malicbegovic
Čita i piše, dobar
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 tra 2010, 00:01
Lokacija: Žepče BiH
Kontakt:

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la Ibrahim Malicbegovic »

Senade,pano je već urađen sada seigraj.Ja bih ostavio okvir sa ovim tamnijim sačem i unutrašnjost bih uradio sajednom bojom,ili nijansirati od tamnijeg ka svjetlijem i dobio bih efekat.Sve zavisi u kom si programu radio,dali možeš sada to isprobati.
Avatar
Ermin.ef.
Čita i piše, dobar
Postovi: 182
Pridružen/a: 13 svi 2012, 16:20
Lokacija: Kakanj

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la Ermin.ef. »

po mom mišljenju senade previse imas teksta u reklami nekako nabuđeno izgleda mislim da vozeci se autom pored i gledajuci u nju da bi bila zbunjujuca, također ovo ce-ha ti je jako istaknuto vise nego nahl, na šta bi pomislio neko ko ne zna za tebe kad to pročita. Prva tri reda teksta su bas pretrpana i suviše informacija na jednom mestu. Podloga je dobra i asocira na pcelarske proizvode kao i slike izuzev slike matica. To su neke moje dobronamjerne sugestije obzirom da imam neka iskustva sa marketingom i radom sa raznim programima za obradu slika.
Avatar
medonosa
Aktivan
Postovi: 1660
Pridružen/a: 02 sij 2012, 15:32
Lokacija: Haan-Deutschland-Njemacka
Kontakt:

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la medonosa »

senad je napisao/la:Znam da bi dizajneri to odradili perfektno ali ovo što vidite urađeno je za samo 55 km

Znači ; složeno tako kako jest, cerada, printanje, halike sve 55 km više nego povoljno, zidni prostor na godišnjem nivou plaćam 100 km.

Da mi je dizajner radio ovo ispalo bi sigurno samo da složi 500 km

Svaka ideja je dobro došla, podigo sam ovaj pano i slijedi ugradnja i već smo dogovorili da na slijedećem ostane sadržaj isti samo da slike razbacamo i još dodat pojedine ključne riječi.

Izgleda prenatrpano prvobitno smo imali manju dimenziju pa smo proširili . Na ovom panou fali još dva produkta ali otom potom.

Bilo koja podloga teško bi došla do izražaja na ovolikom broju riječi +slike mada bi se tu mogla slova dotjerat stilski.

Hvala na sugestijama , sve je dobro došlo :)
Dobra je reklama,neznam dali je samo gramatika u redu,ako reklamiras svoj proizvod CE-HA Bienen Oaza, sa asocijacijom na Bienen-njemacki Pcela,onda je doslo do greske u pisanju ili u razlici od napisanoga teksta na Forumu Ljetno tretiranje CE-HA Bienen Oaza
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la senad »

Znam da ima mngo toga što kao višak . Da suostai nazivi proizvoda , slike i kontakt sasvim dovoljno

Ovaj sadržaj je proizašao iz odnosa konzumenata naspram pčelinjih proizvoda ovdje gdje ja stanujem.

Sada sam stavio i nazim udruženja pčelara
Konzument kada pročita registrovani proizvođač drugačije reaguje.
Onda nazivi pojedini proizvoda jako su bitni, svi su nekako naučili na MED, a sve se više relamira na TV MM i pitaju se gdje nabaviti u okruženju, kada im kažem da ja to radim ujedno se i čude i raduju.

Zašto sitičem ce-ha , Još se živi od stare slave :) i u glavnom Senada Ćehića - Ćehu ( ceha) znaju kao muzičara i danas mnogi se iznenade odakle ja u pčelarstvu.

ZAšto domaći bosanski proizvod, možda je nekom smješno ali ovo meni itekako osobno znači a i prodajemi robu uveliko jer imam veliku i diasporu a i preferiram kupujmo domaće.

Danas u banci provjeravam da li je stigla uplata za MM i službenica glasnije pročita prispjelu uplatu i kada je rekla da je uplata za matičnu mliječ svi ostali službenici ustadoše da vide koje to na šalteru a ima MM -

Ja namjeravam još da radim ovakvih pano i moguća je korekcija tako da su svi savjeti,sugestije dobro došle.
Da kojim slučajem ovaj pano postavljam u Sarajevu ili Zenici onda sigurno bi izbaci mnogo toga od riječi jer je bespotrebno na tim lokacijama:
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la senad »

medonosa je napisao/la: Dobra je reklama,neznam dali je samo gramatika u redu,ako reklamiras svoj proizvod CE-HA Bienen Oaza, sa asocijacijom na Bienen-njemacki Pcela,onda je doslo do greske u pisanju ili u razlici od napisanoga teksta na Forumu Ljetno tretiranje CE-HA Bienen Oaza
Bravo !

Morat ću tu intervenisat , mada je odštampano pokušat ću to slovo korigovat, očita je greška
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la Stipo »

Koliko plaćaš svojoj općini za reklamu na javnom mjestu.
Kod mene je 400 KM godišnje za reklamu do 1 m. Ako imaš 2 onda još 400 km.
Zahvaljujući toj taksi mnogo je obrtnika povuklo svoje reklame sa javnih mjesta.
Na prvi pogled odmah se vidi da pano služi svrhi jer se lako uoči da se radi o pčelarstvu.
Koga interesira imati će on vremena da pogleda i pomno pročita što na panou piše.
Ja da radim pano ja bi ga dizajnirao tako da po boji obliku i određenoj grafici to bude moj zaštitni prepoznatljivi znak.
Ako si gledao moju web stranicu vidi se u gornjem desnom kutu saće u obliku slova "S" na kojem je matica , a u saću piše LiMed.
Moja boja je plava.
Senade koji je tvoj zaštitni znak.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
Kreso
Čita i piše, odličan
Postovi: 598
Pridružen/a: 28 vel 2010, 22:32
Lokacija: Heerlen-NL

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la Kreso »

Bas prije par dana razgovaram s tipom iz Sevarlija, i kazem da imam kolegu pcelara iz tih krajeva.
Kad sam mu objasnio ko i sta, znam veli tip, oni su bili muzicari. Otkud on u pcelarstvu?
Svijet je mali. :)
Avatar
sahista
Aktivan
Postovi: 1053
Pridružen/a: 20 ruj 2010, 20:09
Lokacija: Goirle..Holandija

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la sahista »

Kreso je napisao/la:Bas prije par dana razgovaram s tipom iz Sevarlija, i kazem da imam kolegu pcelara iz tih krajeva.
Kad sam mu objasnio ko i sta, znam veli tip, oni su bili muzicari. Otkud on u pcelarstvu?
Svijet je mali. :)
Koja vrsta muzike? :D
Kolega Azem,poznat rocker,kazu poznavaoci ove vrste muzike da su bili dobri muzicari.Pred penziju odose u pcelarstvo.Senade imas li koji snimak sa tvog nastupa.
Pozdrav.
Riječi su kao pčele , one su istovremeno i med i žaoka...
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Reklamni zidni pano

Post Postao/la senad »

Stipo je napisao/la:Koliko plaćaš svojoj općini za reklamu na javnom mjestu.
Kod mene je 400 KM godišnje za reklamu do 1 m. Ako imaš 2 onda još 400 km.
Zahvaljujući toj taksi mnogo je obrtnika povuklo svoje reklame sa javnih mjesta.
Na prvi pogled odmah se vidi da pano služi svrhi jer se lako uoči da se radi o pčelarstvu.
Koga interesira imati će on vremena da pogleda i pomno pročita što na panou piše.
Ja da radim pano ja bi ga dizajnirao tako da po boji obliku i određenoj grafici to bude moj zaštitni prepoznatljivi znak.
Ako si gledao moju web stranicu vidi se u gornjem desnom kutu saće u obliku slova "S" na kojem je matica , a u saću piše LiMed.
Moja boja je plava.
Senade koji je tvoj zaštitni znak.

Stipo što se tiče plaćanja komunalne takse opštini to su dužni plaćati registrovane firme imale one natpis ili ne , Čim registruje firmu mora platiti mislim da je ovdje iznos od 400 km. Sva registrovana poljoprivredna gazdinstva ne podliježu plaćanju . Jedino je problem putni pojas i tu se mora plaćati reklama. Ovaj moj pano nije u putnom pojasu.

Što se tiče zaštitnog znaka za matičnu mliječ ja koristim grb srednjovjekovne Bosne u pozadini matična mliječ kao slika na mom profilu, Matična mliječ = Kraljevska hrana Zašto sam se odlučio z a ovako između ostalog dosta je na mene uticao dr. Moris Bikaj (Maurice Bucaille),

Što se tiče ostalog vjerovatno će ce-ha ( skraćenica od prezimena malo modifikovana) biti dominantno kao nešto prepoznatljivo pored "Nahl"
medonosa je napisao/la:Dobra je reklama,neznam dali je samo gramatika u redu,ako reklamiras svoj proizvod CE-HA Bienen Oaza, sa asocijacijom na Bienen-njemacki Pcela,onda je doslo do greske u pisanju ili u razlici od napisanoga teksta na Forumu Ljetno tretiranje CE-HA Bienen Oaza
Ova greška je donekle ublažena i ispalo je mnogo bolj nego što sam očekivao. :) Greška slovo "e" stoji kao slovo "o" i to će u buduće da simbolizira varrou ili ću čak staviti sliku varroe i preko nje slovo "i"
schumy je napisao/la:Senade, bravo! Gdje si postavio reklamni pano?
Ovako izgleda pano na zidu i već se ispoljavaju rezultati :)

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Odgovorite