Kupujem ramove u rimfuzi

Odgovorite
trutusa
Čita, piše dovoljno
Postovi: 27
Pridružen/a: 04 ožu 2011, 20:51

Kupujem ramove u rimfuzi

Post Postao/la trutusa »

Potrebna mi je "veca" kolicina LR ramova u rimfuzi.(naravno od kvalitetnog materijala)
Zainteresovani proizvodzaci mi se mogu javiti privatnom porukom za daljni dogovor.
Ovom prilikom bih zamolio kolege pcelare, ako imju kakvog proizvodzaca da mi preporuce, da to urade do Nove godine ili najkasnije do 10 jan jer sam do tada u BiH.
Unaprijed zahvalan!
zvones
Aktivan
Postovi: 1289
Pridružen/a: 07 lis 2010, 12:36
Lokacija: Sarajevo

Re: Kupujem ramove u rimfuzi

Post Postao/la zvones »

trutusa je napisao/la:Potrebna mi je "veca" kolicina LR ramova u rimfuzi.(naravno od kvalitetnog materijala)
Zainteresovani proizvodzaci mi se mogu javiti privatnom porukom za daljni dogovor.
Ovom prilikom bih zamolio kolege pcelare, ako imju kakvog proizvodzaca da mi preporuce, da to urade do Nove godine ili najkasnije do 10 jan jer sam do tada u BiH.
Unaprijed zahvalan!
Trutusa možda bi se neko i javio ali ne znaju gdje si. U profilu/ postavkama napiši mjesto , kako bi se vidjelo u avataru ili barem navedi u oglasu .
Da je Nikola Tesla danas živ vjerovatno bi se odrekao svojih pronalazaka koje je darovao čovječanstvu , jer se njegov dar najviše
koristi u vojne svrhe !
trutusa
Čita, piše dovoljno
Postovi: 27
Pridružen/a: 04 ožu 2011, 20:51

Re: Kupujem ramove u rimfuzi

Post Postao/la trutusa »

U pravu si Zvones,zaboravio sam navesti grad ili podrucje u BiH.
Mada se moze odraditi iz bilo kojeg dijela BiH bilo bi mi najlakse da preuzmem ramove negdje oko Zenice ili sjevernije na putu prema Hrvatskoj.
P.P iz hladen (-19*C) Svedske
P.S
Zna li neko kako se krecu cijene ramova?
SPAHA
Čita, piše dovoljno
Postovi: 49
Pridružen/a: 30 srp 2012, 00:23
Lokacija: sarajevo

Re: Kupujem ramove u rimfuzi

Post Postao/la SPAHA »

trutusa je napisao/la:U pravu si Zvones,zaboravio sam navesti grad ili podrucje u BiH.
Mada se moze odraditi iz bilo kojeg dijela BiH bilo bi mi najlakse da preuzmem ramove negdje oko Zenice ili sjevernije na putu prema Hrvatskoj.
P.P iz hladen (-19*C) Svedske
P.S
Zna li neko kako se krecu cijene ramova?
ako ne nadzes nista prije sarajeva,ima blizu mene stolar, radi pcelarsku opremu i ramove u refuzi,a cijenu neznam.mogu provjeriti ako treba. ovdje je sa -15 otislo na +.
Samir
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 441
Pridružen/a: 22 kol 2010, 15:00
Lokacija: Srebrenik Mehmeduša

Re: Kupujem ramove u rimfuzi

Post Postao/la Samir »

trutusa je napisao/la:U pravu si Zvones,zaboravio sam navesti grad ili podrucje u BiH.
Mada se moze odraditi iz bilo kojeg dijela BiH bilo bi mi najlakse da preuzmem ramove negdje oko Zenice ili sjevernije na putu prema Hrvatskoj.
P.P iz hladen (-19*C) Svedske
P.S
Zna li neko kako se krecu cijene ramova?
Ja kupujem po 0,50 KM RV ram, a mislim da je LR 0,60 KM KM rifuza.
Bočne obavezno lipa.
Odgovorite