PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Azem
Čita i piše, odličan
Postovi: 588
Pridružen/a: 01 pro 2010, 17:01
Lokacija: Modriča

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la Azem »

Samo jednom kad se pčelinjak stavi na osovinu, više se ne spušta, dakle ako samo jednom odseliš pčele, vjerujem da nikad nećeš popustiti priliku da to ponovo učiniš.
Postoje tri vrste ljudi- oni koji vide, oni koji vide tek kad im se pokaže i oni koji ne vide uprkos svemu. ( Leonardo da Vinci )
muazh
Registrovan
Postovi: 2
Pridružen/a: 12 kol 2010, 14:09

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la muazh »

Azem je napisao/la:Samo jednom kad se pčelinjak stavi na osovinu, više se ne spušta, dakle ako samo jednom odseliš pčele, vjerujem da nikad nećeš popustiti priliku da to ponovo učiniš.
U pravu si Azeme za selidbu .A i ove slike su ti fine.........
Azem
Čita i piše, odličan
Postovi: 588
Pridružen/a: 01 pro 2010, 17:01
Lokacija: Modriča

Re: BeeVital Hive Clean

Post Postao/la Azem »

I na našem lijepom forumu ima nevidljivih fotki i nemogućnosti komuniciranja putem PP.
Da li slučajno ili....?
Postoje tri vrste ljudi- oni koji vide, oni koji vide tek kad im se pokaže i oni koji ne vide uprkos svemu. ( Leonardo da Vinci )
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Re: BeeVital Hive Clean

Post Postao/la Ismet »

Azem je napisao/la:I na našem lijepom forumu ima nevidljivih fotki i nemogućnosti komuniciranja putem PP.
Da li slučajno ili....?
bilo bi dobro da daš link na našem forumu na mjesto gdje su nevidljive fotke, Azeme, ako ti nije mrsko to tražiti. ja do sada nisam naišao na nevidljive fotke na ovom forumu i ako ih ima - prijavite to, jer to fakat treba popraviti.
Dobru srcu sreća dođe.
Azem
Čita i piše, odličan
Postovi: 588
Pridružen/a: 01 pro 2010, 17:01
Lokacija: Modriča

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la Azem »

Da ne uzimam prostor na drugom mjestu odgovor Ismetu na mom dnevniku.Ono o čemu sam govorio (skrivene fotke) nalaze se ovdje: navešću samo neke http://www.pcelarstvo-nahl.com/forum/vi ... f=28&t=477
http://www.pcelarstvo-nahl.com/forum/vi ... 7&start=45
ima još, sve su na mojim postovima, to je što se tiče fotki, a sad PP.
Kod mene ne funkcionišu, do sada sam mogao primati poruke, a sada ne mogu niti primati niti slati PP.
Hoću da vjerujem da je ovo slučajno.
Možda..., ili sam naivan?
Lijep pozdrav Ismete!
Postoje tri vrste ljudi- oni koji vide, oni koji vide tek kad im se pokaže i oni koji ne vide uprkos svemu. ( Leonardo da Vinci )
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la senad »

Azem je napisao/la: a sad PP.
Kod mene ne funkcionišu, do sada sam mogao primati poruke, a sada ne mogu niti primati niti slati PP.

Hoću da vjerujem da je ovo slučajno.

Možda..., ili sam naivan?

Lijep pozdrav Ismete!
Forum je softver koji fercera bez ičijeg uplitanja. naravno uz unaprijed zadane postavke . svi registrovani članovi imaju iste mogućnost uključujući i administratore glede PP, postanja, uređivanja postova kao i podastiranje fotki .

Azeme nemaš šta biti naivan niti da vjeruješ u abraka dabra / čarobni štapići, Ako ima problem jednostavno se obratiš administraciji koja će u najkraćem roku d a pokuša otklniti problem.
U zadnje vrijeme bilo je problema oko aktiviranja korisničkog računa za novoregistrirane korisnike i to se riješeva odmah čim zaprimi se zahtjev.

Ja sam sa Ismetom nedavno razmijenio PP , i sa ostalim članovima i sve fercera.

Ako imaš problem sa PP objasni u čemu je problem ,

Ukoliko se dobro ne snalaziš sa određenim opcijama kod primanja PP može biti slijedeće :da ti je sanduče prepunjeno i poruke su na čekanju dok se sanduče ne isprazni . Ako su poruke na čekanju imate iznad upozorenje da su poruke na čekanju

Opcije z a ispražnjivanje sandučeta su na dnu samo prati pisane poruke i mislim d a ne bi trebalo biti problema. Ako ima problem ja ču da uradim tutorijal za to tako da nesmije biti problema oko korištenja forumski mogućnosti . Svi članovi imaju iste mogućnosti rada na forumu .


Evo kako izgledaju dopuštenja za PP registovani članova uključujući i tebe Azeme i niko ti nije zabranio da primaš ili šalješ PP.

slika

Samo radi ibreta što bi rekli stare bošnje ,, nedavno je član koji je napustio forum dobio PP od XXXX člana ovog foruma,, i administracija je od dotičnog dobila obavjest da mu se više ne šalju PP,,, da je logički razmišljo shvatio bi da to softver radi i da je uključio opciju da mu se šalje obavjest o PP administracija forma nema ništa sa tim. Korisnički račun nije izbrisan,a akoneželi daprima više PP može sam isključiti da ne prima PP

Svima vama su odriješene ruke oko korištenja stila foruma, i postavke koje odaberete Niko neće biti uskraćen za određene opcije na forumu bez obzira da li se slagao s a ostalim članovima foruma. OSim u slučaju vrijeđenja na nacionalnoj i vjerskoj osnovi kao i ispadi koji nisu primjereni civiliziranom čovjeku

Azeme tvoje fotke utvom dnevniku koje se uzmaju sa photobucket.com su nevidljive iz razloga da su obrisane ili kodovi neštimaju pogledaj to malo.

Oko PP objasni u čemu je tačno problem.. Ostali članovi ako imaju probleme neka se jave.
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: BeeVital Hive Clean

Post Postao/la senad »

Ismet je napisao/la:
Azem je napisao/la:I na našem lijepom forumu ima nevidljivih fotki i nemogućnosti komuniciranja putem PP.
Da li slučajno ili....?
bilo bi dobro da daš link na našem forumu na mjesto gdje su nevidljive fotke, Azeme, ako ti nije mrsko to tražiti. ja do sada nisam naišao na nevidljive fotke na ovom forumu i ako ih ima - prijavite to, jer to fakat treba popraviti.

Nevidljive fotke na ovom forumu ne mogu biti osim :
- niste dobro napisali copy/paste IMG cod ,
- izbrisaliste sa servera sliku u Azaemovom slučaju photobucket.com , dalje
-slika neće biti prikazana akoje veća od dopuštenog.

Znači na ovom forum što se tiče nevidljivi slika ne može biti to zavisi od VAs kako koristite savremenim tehnologijama. Ako neko ima problem oko korištenja određenih opcija samo recite uradit će mo tutorijal step by step i da to sve fecera kako treba . Najlakše je nabijat tenzije ,, Za sve eventualno kvarove tu smo da se dogovaramo i otklanjamo nedostatke naopšte zadovoljstvo svih onih koji posjećuju forum.
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la senad »

Nevidljive sike

sa ovog linka http://www.pcelarstvo-nahl.com/forum/vi ... 7&start=45

Ako kliknete na link od slike dobijete obavjest da ne postoji

http://i1176.photobucket.com/albums/x332/azemt/MR2.jpg

slika

Page not found /Stranica nije pronađena
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Azem
Čita i piše, odličan
Postovi: 588
Pridružen/a: 01 pro 2010, 17:01
Lokacija: Modriča

Re: BeeVital Hive Clean

Post Postao/la Azem »

Uopće mi nije namjera nabijati tenzije, samo sam naveo činjenice.Meni je dobro poznato kako ovo fercera.
Fotografije su bile, ja ih nisam skidao, samo su isparile i na njihovom mjestu na postu piše slike.Što se tiče privatnih poruka
Evo sad mogu primati i otvoriti poruku, slati i dalje ne mogu, već četiri poruke mi stoje u mapi odlazno.S obzirom da znam kako sve ovo funkcioniše možeš provjeriti ove moje navode jesu li tačni.
Lijep pozdrav!
Postoje tri vrste ljudi- oni koji vide, oni koji vide tek kad im se pokaže i oni koji ne vide uprkos svemu. ( Leonardo da Vinci )
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: BeeVital Hive Clean

Post Postao/la senad »

Azem je napisao/la:Uopće mi nije namjera nabijati tenzije, samo sam naveo činjenice.Meni je dobro poznato kako ovo fercera.
Fotografije su bile, ja ih nisam skidao, samo su isparile i na njihovom mjestu na postu piše slike.Što se tiče privatnih poruka
Evo sad mogu primati i otvoriti poruku, slati i dalje ne mogu, već četiri poruke mi stoje u mapi odlazno.S obzirom da znam kako sve ovo funkcioniše možeš provjeriti ove moje navode jesu li tačni.
Lijep pozdrav!

Ne kažem da ne može biti problema , dovoljno je samo napraviti obavjest o problemu da se može riješavati. OD starane administacije nisi uskraćen nizašta glede foruma.

Evo i kod men stoji odlazna poruka više od mjesec dana . ZAšto? ZAto što nije preuzeta od strane onog kome kome je namjenjena .
slika

Evo kako kod mene izgleda nepostojeća slika na photbucke.com gdje sam gornjoj slici dodao samo broj [ 1] (/OdlaznePPsenad.jpg) (/OdlaznePPsenad1.jpg[/img])
slika

Azeme niko ti nije makeo slike, provjeri na svom acountu na photobucket.com

provjeri IMG cod od ovih slika ako ti postoje na photobucket.com ( vovo su tvoje nevidljive slike)
-http://i1176.photobucket.com/albums/x33 ... /MR4-1.jpg (radi se o matičnoj rešetci
-http://i1176.photobucket.com/albums/x33 ... /MR5-1.jpg
-http://i1176.photobucket.com/albums/x332/azemt/MR32.jpg
-http://i1176.photobucket.com/albums/x332/azemt/MR2.jpg
-http://i1176.photobucket.com/albums/x33 ... G_0576.jpg

Uradi nešto na photobucketu ako treba ponovo upload pa smao izmjeni linkove u postovima tamo gdje se nevide slike. ili pošalji meni codove jaću ubaciti.
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
Ismet
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 25 kol 2010, 16:26
Lokacija: Zenica

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la Ismet »

hm, baš mi čudno ovo sa Azemovim fotkama. gledao sam ih nekada davno, koliko se sjećam. sada, idući za informacijom da nešto nije u redu, me opet interesiraju te tvoje fotke, Azeme. nemoj šta zamjeriti ali moram ti reći da ipak ti, Azeme, trebaš to pregledati i popraviti na svom accountu na photobucket-u, pogotovo što ti se ne vide, po meni, jako važne fotke sa izgledom matične rešetke. ne bismo se trebali baviti "policijskim istragama" oko toga šta se desilo sa fotkama. to je jednostavno kvar koji treba popraviti i to je to.
inače, jako je nezahvalno držati fotke na nekom stranom serveru jer nikada nisi siguran hoće li i kada te fotke na tom stranom serveru biti izbrisane iz bilo kojega razloga. u tom smislu predlažem tebi, Senade, slijedeće: da se malo razmisli, presabere opcija da na tvom (našem) serveru tj. hostingu od foruma budu i sve fotke od foruma. znam da bi to dodatno poskupjelo izdatke za forum ali u tom slučaju možemo i mi ostali da se uključimo u plaćanje svega toga.
Dobru srcu sreća dođe.
Azem
Čita i piše, odličan
Postovi: 588
Pridružen/a: 01 pro 2010, 17:01
Lokacija: Modriča

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la Azem »

S obzirom da sam sada zauzet, fotografije cu naknadno ponovo postaviti, imam ih kod sebe memorisane.
Postoje tri vrste ljudi- oni koji vide, oni koji vide tek kad im se pokaže i oni koji ne vide uprkos svemu. ( Leonardo da Vinci )
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Re: BeeVital Hive Clean

Post Postao/la Stipo »

Ako je korisnik photobucket-a brisao ili mijenjao položaj slika na svom računu prebacujući ih u novi album ili slično slike na forumu iz tog razloga neće biti vidnjive jer na novom mjestu imaju novi code , a stari code je izbrisan. Potrebno je kako Senad reče ponovo na mjestu nevidljive slike da vlasnik posta postavi novi code te slike.
Sve slike koje se postave na forumu ne nalaze se u memoriji foruma nego kod davatelja usluge tamo gdje ste otvorili račun i napravili svoj album.
Forum pomoću coda samo ubacuje na to mjesto sliku sa vašeg albuma u vrijeme kada netko pregledava vaše postove.
Zato ne dirajte i ne mjenjajte osobine slika koje imate na svojim albumima, a već ste ih postavili negdje na forum, ovaj ili neki drugi forum.
U protivnom forum neće pronaći vašu sliku i neće je prikazati na mjestu code.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la senad »

Azem je napisao/la:S obzirom da sam sada zauzet, fotografije cu naknadno ponovo postaviti, imam ih kod sebe memorisane.
Azeme otiđi na photobucket tvoj acount vidi imajuli tamo slike i samouradi copy/paste na mjestima gdje su sad nevidjljive slike. Još lakši način je da ostaviš svoj acount na pohotobucketu javnim za pregledavanje jaću ti pokupit codove i postaviti tamo gdje se nevidi.

Ako odeš na moj acount http://s165.photobucket.com/albums/u52/Senadd/ imaš mogućnost pregledavanja cijelog sadržaja dok na tvom acountu mogu se samo pregledati slike koje ti linkuješ.
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Azem
Čita i piše, odličan
Postovi: 588
Pridružen/a: 01 pro 2010, 17:01
Lokacija: Modriča

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la Azem »

Evo nekoliko dana aktivno pratim dešavanja na forumu. Jedan uvaženi član ovog foruma me zamolio da pokušam da I ja doprinesem spuštanju trenutnih tenzija . Pokušao sam da pošaljem dvojici kolega sa foruma private poruke , ali izgleda nisam uspio.
Ovim putem želim da se zahvalim svim pčelarima sa foruma koji su do sada svojim diskusijama I prisustvom doprinjeli BH pčelarstvu.
Kako mi je već dosta čitanja tema koje veze nemaju sa pčelarstvom, zaključio sam da ipak mogu više doprinjeti na svome PP ( privatnom pčelinjaku) nego gubljenju vremena čitajući PP (pojedinačna prepucavanja /privatna prepucavanja) . Stoga sam odlučio da se izvjesno vrijeme povučem sa ovog foruma dok to ne postane pravi BH pčelarski forum na kome će pčelari nešto naučiti ili zanimljivo pročitati.
Dotle lijep pozdrav svima. I dalje sam za strastvene pčelare , a naročito početnike spreman I dalje surađivati preko moje e- mail adrese.
Lijep pozdrav i svako dobro svima koji ostaju !
Zadržavam pravo da ne promijenim mišljenje.
Postoje tri vrste ljudi- oni koji vide, oni koji vide tek kad im se pokaže i oni koji ne vide uprkos svemu. ( Leonardo da Vinci )
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la beequeen »

Sad ja vidjeh da nam i Azem ode
Ama kud da ides Azeme?Ne doljevaj ulje na vatru :) Malo predahni pa opet u nova druzenja,nema boljeg mjesta :)
Ja sam vec dugo na ovom forumu i ne idem nikuda :)
Ma nismo djeca,idemo dalje,isto tako i Zakir i Ismet,ma hajde ljudi sta vam je?
Ili da umjesto pcelarski forum stavimo "svadja" forum pa da vidimo ko bi se pridruzio.Malo se svi ohladite pa nazad.U nove medne pobjede.Zajedno smo jaci
Pozdrav svim forumasima i naravno poseban pozdrav usijanim glavama :D :D :D
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
Avatar
sahista
Aktivan
Postovi: 1053
Pridružen/a: 20 ruj 2010, 20:09
Lokacija: Goirle..Holandija

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la sahista »

Mislim da nema razloga da se povlacite sa ovoga foruma.Vi bi trebali vase iskustvo prenositi na sledece generacije...jer tako svi dobivamo.
Ja ne znam o cemu se radi...ali na forumu i nisu bile neke rijeci koje su bile toliko uvredljive.Ne znam niti me interesuje sta se desavalo na pp porukama.
Zakire,ja koristim BeeVital..i imam 7 kosnica(i previse za pocetnika),ali nikada nisam pomislio niti sam rekao, jednu ruznu rijec protiv uvazenih kolega.Ja sam od vas dobivao korisne informacije..za to sam jako zahvalan..inace ne bi docekao ni zimu sa svojim pcelama.Tako da se ne nalazim u tvojim rijecima.
Zadnje je da vas molim da ostanete na forumu...mislim da smo svi odrasli a djecija razmislanja treba da ostavimo djeci.Respekt za sve i idemo dalje.
pozdrav.
Riječi su kao pčele , one su istovremeno i med i žaoka...
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la beequeen »

sahista je napisao/la:Mislim da nema razloga da se povlacite sa ovoga foruma.Vi bi trebali vase iskustvo prenositi na sledece generacije...jer tako svi dobivamo.
Ja ne znam o cemu se radi...ali na forumu i nisu bile neke rijeci koje su bile toliko uvredljive.Ne znam niti me interesuje sta se desavalo na pp porukama.
Zakire,ja koristim BeeVital..i imam 7 kosnica(i previse za pocetnika),ali nikada nisam pomislio niti sam rekao, jednu ruznu rijec protiv uvazenih kolega.Ja sam od vas dobivao korisne informacije..za to sam jako zahvalan..inace ne bi docekao ni zimu sa svojim pcelama.Tako da se ne nalazim u tvojim rijecima.
Zadnje je da vas molim da ostanete na forumu...mislim da smo svi odrasli a djecija razmislanja treba da ostavimo djeci.Respekt za sve i idemo dalje.
pozdrav.
Tako je sahista :)
Mi Azeme u tvom dnevniku "ko kod svoje kuce" :D :D :D
Idemo dalje :)
Kod mene je zahladnilo upravo sam suzila ljeta,do jucer je bilo sve preko 20 stepeni.Ocekuje se hladni talas nekoliko dana pa cim prodje moram skidati visak nastavaka ,pozdrav svima nadam se da ste spremni za zimu .Ja na srecu nemam problema sa varoom ,niti sta koristim(osim limuna,sirceta i bijelog luka),pa ne mogu ni sudjelovati u diskusiji cuvenog "beevitala"
Ma uopste nije ni vazno,niko od nas ni ne jede isto,niti se oblaci isto,znaci sloboda izbora a ukusi su razliciti
:D :D :D
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
Avatar
pasha
Čita i piše, odličan
Postovi: 594
Pridružen/a: 11 ožu 2010, 09:10
Lokacija: Sarajevo

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la pasha »

Meni zaista nije jasno šta bi od onako finog foruma.

I ja sam ovdje puno naučila.

Možemo li se ikako vratiti na staro .... ???
"...iz utroba njihovih izlazi piće različitih boja koje je lijek ljudima. To je uistinu dokaz za ljude koji razmišljaju." (An-Nahl,69)
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la beequeen »

pasha je napisao/la:Meni zaista nije jasno šta bi od onako finog foruma.

I ja sam ovdje puno naučila.

Možemo li se ikako vratiti na staro .... ???
Naravno :D :D :D
Idemo dalje :D :D :D
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la Stipo »

beequeen je napisao/la:
pasha je napisao/la:Meni zaista nije jasno šta bi od onako finog foruma.

I ja sam ovdje puno naučila.

Možemo li se ikako vratiti na staro .... ???
Naravno :D :D :D
Idemo dalje :D :D :D
Naravno jer poslije oluje uvijek dođe lijepo vrijeme.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la beequeen »

Stipo je napisao/la:
beequeen je napisao/la:
pasha je napisao/la:Meni zaista nije jasno šta bi od onako finog foruma.

I ja sam ovdje puno naučila.

Možemo li se ikako vratiti na staro .... ???
Naravno :D :D :D
Idemo dalje :D :D :D
Naravno jer poslije oluje uvijek dođe lijepo vrijeme.
Da znas Stipo i ja sam to pomislila :D :D :D
Uzivacemo u lijepom vremenu :D :D :D
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la beequeen »

Sta je ovo?Nema jos gazde nazad :D :D :D
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
Azem
Čita i piše, odličan
Postovi: 588
Pridružen/a: 01 pro 2010, 17:01
Lokacija: Modriča

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la Azem »

slika
slika
Danas pročisni let ovog mini društva od 300 pčela o kojem sam pisao.Da napomenem da ničim nije tretiran. Hranjen isključivo medom.
Na moje iznenađenje pčele su vitalne i žive do danas.
Lijep pozdrav!
Postoje tri vrste ljudi- oni koji vide, oni koji vide tek kad im se pokaže i oni koji ne vide uprkos svemu. ( Leonardo da Vinci )
Avatar
keno83
Čita i piše, odličan
Postovi: 675
Pridružen/a: 16 tra 2010, 20:09
Lokacija: capljina

Re: PČELARSKI DNEVNIK-AZEM

Post Postao/la keno83 »

azeme gdje ima tih kolutica plasticnih kojima si zatvorio leto, odavno ih trazim, a nigdje da nađem, i koja im je cijena??
Odgovorite