Kako otvoriti paypal-tutorial

Komentari i kritike, prijava grešaka, ideje, pitanja itd.
Odgovorite
Avatar
beequeen
Aktivan
Postovi: 882
Pridružen/a: 02 lip 2010, 04:36
Lokacija: USA
Kontakt:

Kako otvoriti paypal-tutorial

Post Postao/la beequeen »

Evo samo da zapocnem ovu temu pa da dam glavnu rijec nasem Stipi posto je on to uspjesno uardio(provjereno) pa ce vam sve natenane objasniti :D :D :D
"Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren". - Albert Einstein
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Kako otvoriti paypal-tutorial

Post Postao/la senad »

I ja bih volio znati detalje ali baš step by step
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Re: Kako otvoriti paypal-tutorial

Post Postao/la Stipo »

Da bi otvorili PayPal račun morate znati engleski ili instalirajte na svoj komp Google Chrome pretraživač interneta.
On će vam automatski prevodite sve stranice koje nisu na vašem jeziku.
Da bi radilo sve kako treba trebate imati VISA karticu te upisati na tamo gdje vam traži brojeve sa kartice.
Otvorite PayPal račun na ovoj adresi
https://www.paypal.com/ba/cgi-bin/websc ... 20c957a268
Google chrome će vam sve lijepo prevesti. Na vama je da sve lijepo pratite i popunite ponuđene obrasce.
Kada završite registraciju dobit ćete nekoliko e-mail poruka sa riječima dobrodošlice.
Tada možete pogledati svoj račun i vidjeti kako izgleda.
PayPal će vam sa vaše VISA kartice skinuti 1,95 US $.
U svojoj matičnoj banci dobit ćete izvještaj o tom skidanju. Meni je skinulo sa VISA računa 2,65 KM.
Uu izvještaj dobit ćete jedan četveroznamenkasti broj. To vam je aktivacijski broj. Zamolite bankovnog službenika neka vam isprinta sve transakcije od otvaranja PayPal računa. Meni je trebalo mjesec dana da dobijem taj kod. Tražio sam nekoliko puta ali glupi bankovni službenij nezna o čemu se radi pa sam čekao puna 2 mjeseca. na sreću drugi službenik mi je isprintao sve transakcije na mojoj VISA kartici gdje sam pronašao jer lijepo piše kupovina Visa karticom PP* xxxx CODE
Ponovo uđite u svoj PayPal račun i potvrdite svoju VISA karticu i upišite taj CODE na ponuđeno mjesto.
Sačekajte 24 sata i to je to. Moćićete primati i slati novac sa svog PayPal računa, a možete i plaćati sa svoje VISA kartice.
Naravno moćićete da se i vama plaća za vašu robu.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
Avatar
N€dim
Čita i piše, dobar
Postovi: 121
Pridružen/a: 20 vel 2011, 20:20
Lokacija: Kakanj

Re: Kako otvoriti paypal-tutorial

Post Postao/la N€dim »

ja sam isto otvorio pay pal racun jos prije nekih 4-5 mjeseci i uspjesno ga koristio, pa bi i ja malo nadovezao se na ovaj Stipin post.
ja nisam cekao mjesec dana nego sam pozvao sjediste banke u sarajevo i dali su mi kod odma, stim sto im trebas dati odgovore na njihova pitanja zbog zloupotrebe.
Evo ima i ovdje uputa o koristenju paypal racuna pa ako kome ustreba nek i procita:

Kod: Označite sve

http://www.2shared.com/document/9gohKL7y/Paypal_uputstvo.html
Odgovorite