Extraktovanje propolisa

Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la senad »

Mustafa je napisao/la:Nešto me interesuje a nisam uspio naći odgovor ovdje, pa ako može neko da mi odgovori. Nisam ranije radio extraktovanje propolisa, ove godine sam mislio probati prvi put i nemogu da skontam u kojoj fazi se dodaje destilovana voda u otopinu?


Sa 96%-tnim alkoholom vršiš extrakciju.

Najmanje mjesec dana da ti bude na extrakciji u tamnog prostoru, što duže to bolje.

Tokom perioda extrakcije svaki treći dan mućkati.

Kada se završi sa extrakcijom , dodaj destilovane vode iz apoteke ( to je destilovana voda koju oni rade za svoje potrebe) .
Dodavanje dest.vode vrši dok je talog u saklenoj posudi .
Dodavanje vrši preko šprice sa produžetkom od infuzije na stjenku što bliže talogu i polako.

Kada si dodao destilovanu vodu ostavi još par dana da ostoji .

Kada se sve stabilizuje nemoj cijediti propolis, sa špricom izvlači extraktovani propolis

Osnovno što treba je da prije extrakcije predvidiš na koji % ćeš spuštat otopinu a da zadržiš procenat djelatne tvari koju nazivamo 20 %,30 % itd.

Kod mene je ranije propolis bio u 96 % alkoholu,, ovo je prejako ,, NIsam spuštao na niže iz razloga što sam uvjek imao reakciju i sav propolis pobjeli.

Sada spuštam na 70% mala reakcija u početka i sve se brzo vrati u normalu, nema bjeline propolisa što mi je veoma važno.

Ne zaboravi dodati u početku količinu sirovog propolisa.

Ako ima pitanja ništa se ne ustručavaj.
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Mustafa
Čita i piše, dobar
Postovi: 183
Pridružen/a: 14 stu 2010, 19:19
Lokacija: Mostar

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la Mustafa »

Senade hvala ti jer da nisi ovako detaljan vjerovatno bi negdje pogriješio. Još nešto molim te, ispravi me ako griješim, ti sada koristiš 70% alkohol. To znači, ako ga budem i ja koristio, po podatcima iz tabele koju si postavio na 343 grama propolisa treba bi 700 mililitara 70% alkohola. nakon extrakcije koju si opisao i koja traje mjesec dana dodajem 300 mililitara destilovane vode pomoću šprice sa produžetkom. Sve ovo da bi dobio 30% ekstrat.
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la senad »

Mustafa je napisao/la:Senade hvala ti jer da nisi ovako detaljan vjerovatno bi negdje pogriješio. Još nešto molim te, ispravi me ako griješim, ti sada koristiš 70% alkohol. To znači, ako ga budem i ja koristio, po podatcima iz tabele koju si postavio na 343 grama propolisa treba bi 700 mililitara 70% alkohola. nakon extrakcije koju si opisao i koja traje mjesec dana dodajem 300 mililitara destilovane vode pomoću šprice sa produžetkom. Sve ovo da bi dobio 30% ekstrat.
@Mustafa ,,ja sam napisao da extrakciju vršiš sa 96 %-tnim alkoholom.

JA sam napisao da sam ranije koristio u gotovom proizvodu 96 % a sada koristim 70%.

Znači- ja sam extraktovo sa 96 % tnim i onda spušto na 70 %

Ne koristiš u startu 70% tni već 96 % a kasnije spuštaš zato sam rekao da treba predvidjeti količinu sirovog propolisa da bi zadržali procenat djelatne tvari.

U tabeli je prikazano da na 1 litar 96% alkohola treba 343 grama sirovog propolisa ako će mo ostati u konačnici na 96 % tnom alkohlu nakon extrakcije,

Međutim ako želimo nakon extrakcije alkohol spustiti na 70 % a da bi zadržali Propolis 30% tni onda za istu količinu sirovog propolisa umanjimo količinu 96 % alkohola pa tako ispada da na 343 grama sirovog propolisa treba dodati 700 militara 96% alkohola i kada se izvrši extrakcija onda dodajemo 300 militara destilovane vode i tako dobijemo extrakt propolisa 30% u 70% alkoholu

U koliko bi urado kao što si ti napisao 700 militara 70 % alkohola i kada bi dodao na kraju destilovanu vodu dobio bi manji procenat alkohola ne znam napamet možda ispod 50% u ovakvoj koncentraciji alkohola propolis se ne ponaša dobro skoro da dolazi do taloženja,
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Mustafa
Čita i piše, dobar
Postovi: 183
Pridružen/a: 14 stu 2010, 19:19
Lokacija: Mostar

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la Mustafa »

senad je napisao/la:
Mustafa je napisao/la:Senade hvala ti jer da nisi ovako detaljan vjerovatno bi negdje pogriješio. Još nešto molim te, ispravi me ako griješim, ti sada koristiš 70% alkohol. To znači, ako ga budem i ja koristio, po podatcima iz tabele koju si postavio na 343 grama propolisa treba bi 700 mililitara 70% alkohola. nakon extrakcije koju si opisao i koja traje mjesec dana dodajem 300 mililitara destilovane vode pomoću šprice sa produžetkom. Sve ovo da bi dobio 30% ekstrat.
@Mustafa ,,ja sam napisao da extrakciju vršiš sa 96 %-tnim alkoholom.

JA sam napisao da sam ranije koristio u gotovom proizvodu 96 % a sada koristim 70%.

Znači- ja sam extraktovo sa 96 % tnim i onda spušto na 70 %

Ne koristiš u startu 70% tni već 96 % a kasnije spuštaš zato sam rekao da treba predvidjeti količinu sirovog propolisa da bi zadržali procenat djelatne tvari.

U tabeli je prikazano da na 1 litar 96% alkohola treba 343 grama sirovog propolisa ako će mo ostati u konačnici na 96 % tnom alkohlu nakon extrakcije,

Međutim ako želimo nakon extrakcije alkohol spustiti na 70 % a da bi zadržali Propolis 30% tni onda za istu količinu sirovog propolisa umanjimo količinu 96 % alkohola pa tako ispada da na 343 grama sirovog propolisa treba dodati 700 militara 96% alkohola i kada se izvrši extrakcija onda dodajemo 300 militara destilovane vode i tako dobijemo extrakt propolisa 30% u 70% alkoholu

U koliko bi urado kao što si ti napisao 700 militara 70 % alkohola i kada bi dodao na kraju destilovanu vodu dobio bi manji procenat alkohola ne znam napamet možda ispod 50% u ovakvoj koncentraciji alkohola propolis se ne ponaša dobro skoro da dolazi do taloženja,
Ok Senade, hvala još jednom
bumbar_pavo
Samo čita
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 tra 2011, 10:01
Lokacija: Sisak, Hrvatska

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la bumbar_pavo »

Pozdrav,
Senade ja bih molio samo jedno pojašnjenje jer nisam siguran jesam li dobro shvatio. Ne bi li trebalo značiti da 300 grama propolisa i 700 grama alkohola čine 1000 grama nečega (smjese/otopine), naravno samo "teoretski" će ostati 1000? Dakle udio propolisa u ukopnoj smjesi/otopini je 300 grama od ukupne količine od 1000 što bi iznosilo 30%. Ovo i navodim da je teoretski jer se naravno neće sav propolis rastopiti.

Što ne bi trebalo dodati npr. na 300 grama propolisa 600 grama (dakle grama, a ne mililitara) tako da bi dobili "teoretski 33% (udio propolisa od 300 grama u smjesi/otopini od 900 grama, ali će realno ostati nekih 20% ili nešto više jer se da će sve otopiti. Kasnije se naravno može razrijediti destiliranom vodom ako ćemo smanjiti postotak alkohola, a time ćemo smanjiti i postotak otopine.

Ne znam da li sam skroz krivo zabrijao :)) ali tako mi je logičnije. Molim vas da me prosvjetlite jer se i ja spremam praviti pa me interesira.
Inače, kolika je masa 1l 96% alkohola? Ako je oko 800 grama onda ima smisla 343g+800grama=1143grama i slijedi da je 343/1143 oko 30% otopina propolisa, ali dok se odbije netopljivi dio (talog) ostane puno manje od 30 %.

Pohvala Senadu na prezentaciji pravljenja otopine propolisa.
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la Stipo »

Ja otapam sirovi propolis i 96 % alkohol 1:2. Otopinu filtriram kroz fini papirni filter.
Talog i dio alkohola ostaje u filteru. Filtriranu otopinu izvagam. Filter sa talogom ostavim da se osuši pa izvagam.
Od toga odbijem težinu filtera i ostane mi težina ne rastvorenog propolisa. Od ukupno dodatog propolisa odbijem težinu taloga i dobijem koliko je propolisa u čistoj otopini. Procentnim računom izračunam postotak propolisa u otopini.
Primjer:
Propolis 100 g
Alkohol + 200 g
_______________
Ukupno = 300 g
Filtrirana otopina 240 g
Mokri talog 60 g
Nakon sušenja suhi talog 30 g
__________________________
Propolis .... 100 g
suhi talog - 30 g
__________________________
Otopljeno propolisa = 70 g
Znači u filtriranoj otopini propolisa od 240 g nalazi se otopljenog propolisa 70 g .
To je otopina sa manje od 30 % propolisa.
70 g / 240 g = 0,29 x 100 = 29 %
Znači dobili smo 29 %-tnu otopinu propolisa u 96 % alkoholu.
Ako želimo smanjiti postotak alkohola u otopinu dodajemo toplu destilovanu vodu.
Dodajući vodu smanjit će se i postotak propolisa u otopini.
Da bi povratili postotak propolisa na prethodni postotak otopinu ćemo držati na toplom mjestu u široj posudi da alkohol ispari sve dok ne dobijemo ponovo početnu količinu otopine od 240 g. U ovisnosti koliko smo dodali vode računicom odbijemo alkohol koji je ispario i dobit ćemo koliko u otopini sad ima alkohola, a koliko vode.
Za početak znamo da u 200 g 95 %-tnom alkoholu imamo 8 g vode. Pa ako u to dodamo 72 g vode i pustimo da ispari 72 g alkohola dobit ćemo 60%-tnu otopinu alkohola i propolisa.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
bumbar_pavo
Samo čita
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 tra 2011, 10:01
Lokacija: Sisak, Hrvatska

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la bumbar_pavo »

Stipo, hvala na detaljnom opisu. Tako sam i ja nekako mislio. A zbog čega je bitno vagati mokri talog (zbog alkohola ako bi dodavali destiliranu ili ima neki drugi razlog?)

Jel bi mi mogao opisati još za ovaj primjer koliko bi trebao sad dodati destilirane vode ako hoću smanjiti postotak propolisa na 20% i kolika će koncentracija alkohola ostati u tom slučaju, a da ne ishlapljujem alkohol, odnosno kolika minimalna količina alkohola u % mora ostati da bi se propolis održao u tekućem stanju (otopini)?

Koliko treba da ishlapi 1g alkohola (vremenski) ako možeš reći iskustveno i pri kojoj otprilike temperaturi držiš otklopljenu široku posudu (koliko je to široka posuda)?

Puno pitanja :)
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la Stipo »

bumbar_pavo je napisao/la:Stipo, hvala na detaljnom opisu. Tako sam i ja nekako mislio. A zbog čega je bitno vagati mokri talog (zbog alkohola ako bi dodavali destiliranu ili ima neki drugi razlog?)

Jel bi mi mogao opisati još za ovaj primjer koliko bi trebao sad dodati destilirane vode ako hoću smanjiti postotak propolisa na 20% i kolika će koncentracija alkohola ostati u tom slučaju, a da ne ishlapljujem alkohol, odnosno kolika minimalna količina alkohola u % mora ostati da bi se propolis održao u tekućem stanju (otopini)?

Koliko treba da ishlapi 1g alkohola (vremenski) ako možeš reći iskustveno i pri kojoj otprilike temperaturi držiš otklopljenu široku posudu (koliko je to široka posuda)?

Puno pitanja :)
Za tebe nastavljam prethodni izračun.
Imamo 70 g propolisa u otopini što iznosi 29 %. Da bi dobio 20 %-tnu otopinu to je 100/20 %=5
Sada 70 g x5=350 g Ukupna količina otopine treba biti 350 g.
Prethodno imamo 240 g znači trebamo dodati 110 g vode.
Ovim ćemo znatno smanjiti postotak alkohola pa će se stvoriti talog propolisa.
Ovu otopinu treba neko vrijeme držati na toplom mjestu ( ne na suncu) da se izbistri odnosno da se propolis ponovo homogenizira.
350 g -70 g =280 g dobili smo 280 grama vode i alkohola od čega je voda 110 g +8 g =118 g
118/280=0,42x100=42 % vode. To znači da smo dobili 20 %-tnu otopinu propolisa u 58 %-tntnom alkoholnu.
Ovo je približan izračun sa kojim sam koristio cijele brojeve zapravo vode ima manje jer smo izgubilo u mokrom talogu 30 g vode i alkohola pa količina vode u početnoj otopini u koju doljevamo vodu neće biti 8 g nego nešto manja.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
bumbar_pavo
Samo čita
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 tra 2011, 10:01
Lokacija: Sisak, Hrvatska

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la bumbar_pavo »

Hvala ti Stipo. Sve si to jako precizno i koncizno objasnio kao i svaki put.
Pozdrav
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la Stipo »

Da Pavo ovaj moj izračun je daleko od stvarne zbilje. Ako se koristi jako čist propolis dobit će se jača otopina od 29 % ali isto tako ako se koristi propolis koji sadrži puno voska dobit će se mnogo manji postotak propolisa. Znači sve ovisi od čiatoće propolisa. Prikazao sam metodu kako što približnije izračunati postotak propolisa uz određenu količinu primjesa .
Senad je na forumu objasnio jednu metodu kako se dobija jako čist suhi propolis pa se poslje toga ponovo miješa sa alkoholm.
Problem kod ove Senadove metode što postupak traje malo duže i što se troši duplo više alkohola pa su i troškovi nešto veći.
Prednost je u tome što se dobiva jako čist propolis sa malo voska i samim vaganjem takvog propolisa i alkohola i njihovim omjerom odmah se dobije x %-tna otopina koju smo željeli praktički bez taloga. Neki se žale na Senadovu metodu koju je opisao jer se prilikom isparavanja alkohola iz propolisa gubi dio eteričnih ulja. Po meni je dobra i jedna i druga metoda a najbolje je dakako na samom početku imati prilično čist i kvalitetan propolis koji će imati vrlo malo mokrog taloga. Takvog propolisa ima vrlo malo i teško ga je dobiti. Senadovom metodom pročišćavanjem propolisa može se iskoristiti i izdvojiti i najmanji postotak propolisa koji je pomješan sa voskom.
.
Zaboravio sam ti ranije odgovoriti da vodena otopina propolisa može imati maksimalno 10 % propolisa na temperaturi od 80°C.
Hlađenjem vodene otopine izdvaja se propolis . Da bi se izdvajanje izbjeglo dodaje se aditiv (lecitin) koji nije jeftin i zbog toga je vodena otopina propolisa mnogo skuplja od alkoholne otopine ali zato se vodena otopina može primjeniti tamo gdje se ne može primjeniti alkohol npr. ( kapi za oči i nos, kod male djece i slč.).
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
bumbar_pavo
Samo čita
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 tra 2011, 10:01
Lokacija: Sisak, Hrvatska

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la bumbar_pavo »

Stipo, evo da se javim nakon nekog vremena i provedenih postupaka jer imam problem. Napravio sam ekstrakt propolisa prema svemu ovdje rečenom.

Dakle, stavio omjere 1:2 (alkohol 96%), mučkao pomalo 3-4 tjedna, držao u kuhinji na 21-22 stupnja, procijedio kroz filter za kafe aparat, prvo jednom, pa onda omah kroz još jedan, sve vagao i zapisivao, sušio 7 dana talog pored radijatora, opet vagao. S obzirom da sam imao propolis isključivo sa silikonskih mrežica ispalo je da sam dobio negdje oko 26-27%.

E sad, s obzirom da sam htio spustiti alkohol sa 96% na 70% dodao sam nešto destilirane vode, lagano špricom po dnu teglice da se na zamuti odmah (sve prema omjerima; čak sam išao s namjerom hvatati oko 22% da ga ne "oslabim" previše :). To sve sa destiliranom vodom sam išao raditi tek nakon 2 tjedna od cijeđenja, a problem je što sam u međuvremenu uočio grudvice propolisa u otopini (dakle, prije dodavanja vode). Dok sam cijedio nije ih bilo nekoliko dana.

Čak sam i vagao sam opet teglicu prije dodavanja vode i nije izgubila na masi (dakle nije ishlapio alkohol tada jer je jednaka masi teglica+otopina kao i odmah nakon cijeđenja).

Jedino što mi pada na pamet je da mi možda nije alkohol ishlapio jer imam 1l i stoji mi načeto godinu dana. Potrošeno je samo oko 1 dcl, boca je original u tamnom stoji preko koje je još postavljena prijanjajuća folija i preko nje stavljena gumica koja se stavlja na teglice od zimnice. Kad se otopina pomiriši alkohol se osjeti enormno pa mi je čudno da je alkohol ishlapio djelomično. Opet, čini mi se da se ne bi tako dobro otopio na 26-27% niti inicijalno da je oslabio?

Želio bih dodati da se otopina izbistrila nakon dodavanja vode i ponovno je smjeđecrvena, ali ima i dalje dosta grudica koje plivaju i dalje.

Što mi je sad činiti da dobijem normalnu otopinu bez tih grudvica? Da li da ga opet procijedim možda, koliko će ga to oslabiti?

Hvala puno na odgovoru.
Samir
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 441
Pridružen/a: 22 kol 2010, 15:00
Lokacija: Srebrenik Mehmeduša

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la Samir »

Pavo kod mene su bile bijele grudvice kao paučina ja cijedio i sve uredu.
Ako je kod tebe baš grudvice propolisa trebalo bi nakon nekog vremena opet da se sjedini sa ostalom otopinom.
U suprotnom procijedi i tim grudvicama dodaj sasvim malu količinu 96% al kako bi se otopile i onda sastavi obadvije otopine.
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la senad »

Ako sam dobro shvatio radio si prema Stipinom receptu pa ćeš vjerovatno dobiti adekvatan odgovor.

Ako si propolis nakon cijeđenja ostavio u hladnoj prostoriji prije nego si razrijedio sa destilovaniom vodom onda ti je to normalna pojava , Ne znam da li si se dobro izrazio oko tih grudvica . Ako Vam je dovoljno dobra koncentracija propolisa u hladnom prostoru dolazi do taloženja tj. djelatne tvari e počinju vezati jedna za drugu. Ako imaš i dalje e probleme pokušaj da propolis držiš u vrućem pa ćeš vidjeti.

U svakom slučaju ako si dobro procijedio onda ti je to normalno jer imaš jaku koncentraciju djelatne tvari što je mislim bespotrebno. Ovo što ja radim takođe je jaka koncentracij razmišljam da spustim.

Drugi put nemoj cijediti kroz gaze pokušaj izvući dok je posuda u mirnom stanju .
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
bumbar_pavo
Samo čita
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 tra 2011, 10:01
Lokacija: Sisak, Hrvatska

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la bumbar_pavo »

Samire, tako sam i ja nešto mislio, ali nisam još ništa kemijao (najprije procijediti pa pokušati ponovno otopiti samo taj dio).

Senade, nakon što sam ga stavio na topljenje držao sam ga u kuhinji cijelo vrijeme. Istina, nije toplo kao u dnevnoj, ali preko 20 je sigurno pa ne zna je li to hladno. Kad sam procijedio jednom pa drugi put kroz filter za kafe aparat propolis je bio smeđi bez grudvica. Kako ga nisam gledao neko vrijeme pogledam kad ono (ovakve bijele što se razvlače kako je Samir i opisao) grudice. Izgledaju kao kad se mlijeko tek ukiseli. Probao sam grijati i nestanu.

Senade, kažeš da je možda prejako, a stavio sam omjer 1:2 (npr. 100 gr propolisa i 200 "grama" alkohola) i ne bi trebao bi prejak, mada je stavljan propolis samo sa mrežica i nema otpada toliko (kao i prošle godine nešto preko 60% se otopilo). Još sumnjam na koncentraciju alkohola, ako nije ishlapio?
Marin
Čita i piše, odličan
Postovi: 565
Pridružen/a: 03 kol 2010, 00:15
Lokacija: LJubuški

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la Marin »

Još sumnjam na koncentraciju alkohola, ako nije ishlapio?
Ako je ishlapio onda ga nema odnosno smanjila se i visina u boci.
"Tko hoće nešto učiniti, nađe način, tko neće ništa učiniti, nađe opravdanje." Pablo Picasso
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la senad »

96% alkohol koliko god on ispario ostatak je i dalje 96%. sigrno je da ako se pojavi isparavanje da će udio djelatne tvari se povećat i dolazi do taloga .

D a je kojim slučajem manja jačina alkohola u toliko slabije otapa . KAo što MArin reče ako se nivo smanjio onda je vjerovatno došlo do isparavanja alkohola
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
Stipo
Aktivan
Postovi: 2824
Pridružen/a: 05 kol 2009, 01:32
Lokacija: Vidoši Livno
Kontakt:

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la Stipo »

Bumbar_pavo
Senad ti je već rekao to je normalna pojava kada se propolis otopina ohladi. Jer smanjen postotak alkohola otpušta propolis iz otopine.
Ponovo ga profiltriraj i to je to.
70% alkohola dovoljno je da može bez problema sadržavati 20% propolisa.
To je još uvijek vrlo jaka otopina. Onaj tko tvrdi da njegova 70% otopina ima 30% suhe tvari propolisa priča nebuloze.
Zapravo može se posebnim postupkom dobiti i jača otopina od 30% u 70% alkoholu ali to bi bila mnogo skuplja otopina jer stvarao bi se velik otpad propolisa koji je slabo topiv u alkoholu.
Treba da znaš propolis je sastavljen od više vrsta smola. Neke od tih smola su topive i u vodi ali njihov sadržaj po procentu je vrlo mali.
Drugre smole su topive i u slabom alkoholu i njihov procenat u propolisu je nekio 10-15 %. Treće smole su samo topive u jakom alkoholu i čim smanjiš koncentraciju alkohla one se iz njega izdvajaju Ima smola u propolisu koje se ne mogu topiti čak ni u akloholu, a one ostaju u talogu.
Ako se gleda kvaliteta propolis otopine puno je važnije da ona sadrži što širi spektar tih raznih vrsta smola nego da sadrži samo neke smole koje su lako topive. Sa malim izborom vrsta smola opada ljekovitost propolisa. Zato je bolje imati propolis otopinu od 20% suhe tvari propolisa koja sadrži sve vrste smola nego imati 30% suhe tvari, a u njoj nedostaje pola smola koje se inače nalaze u čistom ne otopljenom propolisu.
U suštini stvar je šta nam je potrebno takav ćemo propolis i praviti.
Ja sam recimo napravio vodeni ekstrakt propolisa koji stavljam u uho kod bolova uha i špricam u nos kod kihanja i hunjavice. Naravno sadržaj propolisa je mali ali se pokazao jako učinkovit naročito kod bolova u uhu.
Zapravo bolji učinak kod terapije propolisom je manja koncentracija suhe tvari sa češćom primjenom nego jaka koncentracija sa rijetkom primjenom.
Jaka koncentracija suhe tvari propolisa prlja i lijepi se dok blaža koncentracija propolisa ako se nanese na kožu je teže uočljiva i sa češćimom primjenom daje dobar rezultat. Zamisli da se namaže neki dio lica jakim propolisom i da je mora izaći zako u javnost. Svakom tko ga kao takvog primjeni u javnosti bi izazvalo nelagodu.
Pčelar uvjek ima nešto naučiti.
Koristim samo Bio Vit CleanKoristim samo Bio Vit Clean
bumbar_pavo
Samo čita
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 tra 2011, 10:01
Lokacija: Sisak, Hrvatska

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la bumbar_pavo »

Stipo, u principu mene je više bilo iznenadilo to što se on počeo grudvati i prije dodavanja vode (dakle, nakon prvog cijeđenje, poslije nekoliko dana, a bez neke promjene temperature sobe tj. kuhinje u kojoj je i otapan. Razmišljam da je možda pri inicijalnom cijeđenju nakon (nekoliko tjedana topljenja i mućkanja) ipak moglo proći kroz filtere nešto taloga jer je kapao cijelu noć (dobro poklopljen) i ujutro sam ga procijedio ponovno drugi put kroz novi filter. Dakle, već se tako procijeđeni bio zgrudvao nakon nekoliko dana (nakon cijeđenja je bio fino ekstraktiran i nije u otopini bilo oku vidljivih sitnih čestica kad se pogleda prema svjetlu).

Što se tiče tvog prijedloga, moram reći da sam upravo sinoć tako i postupio :). Profiltrirao sam propolis još jednom i pretočio u bočice pa ćemo vidjeti. Ostalo (mokro) što je ostalo na filteru sam žlićicom pokupio i stavio u taglicu sa smjesom pelud/med 30%/70% gore na površinu i bez mješanja ostavio preko noći otklopljeno da islapi preostali alkohol u tom mokrom propolisu. Jutros sam ih zaklopio i to je to. Bilo mi je šteta baciti, a mislim da ne može škoditi :). Može li se to uopće tako raditi ili jebolje da ide isključivo mljeveni suhi propolis?
Samir
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 441
Pridružen/a: 22 kol 2010, 15:00
Lokacija: Srebrenik Mehmeduša

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la Samir »

Dobro si uradio.
Avatar
Ekrem-Tesanj-Vlasic
Čita i piše, dobar
Postovi: 108
Pridružen/a: 09 pro 2011, 23:42

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la Ekrem-Tesanj-Vlasic »

"Protiv neugodnih istina ima samo jedan lijek - treba se s njima pomiriti." Albert Camus
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la senad »

Dobra informacija.
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Avatar
Ibrahim Malicbegovic
Čita i piše, dobar
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 tra 2010, 00:01
Lokacija: Žepče BiH
Kontakt:

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la Ibrahim Malicbegovic »

podudara se sa Larom.
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la senad »

Meni je sreća što imam ADSL p a mogu pratiti TV kanale (MojaWebTV) koje nudi bh telekom :) al' jest da mi se podudara sa dolinom vukova :)
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
mirsad
Čita i piše, vrlodobar
Postovi: 381
Pridružen/a: 29 sij 2011, 12:57
Lokacija: Anderstorp-Svedska-Skandinavija

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la mirsad »

POZ Prenasite u kracim crtama .Unaprijed hvala.
MK
Avatar
senad
Site Admin
Postovi: 3029
Pridružen/a: 12 tra 2008, 13:56
Lokacija: Grapska // Klokotnica
Kontakt:

Re: Extraktovanje propolisa

Post Postao/la senad »

mirsad je napisao/la:POZ Prenasite u kracim crtama .Unaprijed hvala.
MK
JA snimam audio i bi će prezentovano uz slike prisutnih na you tube. Bi će link :)
Do uspješnog pčelarenja bez predrasuda.
Odgovorite